Sauna nedir? :

Vücuda uyğulanan sıcaklıkla Kişinin terlemesinin sağlandığı ahşap ve ayrıca izolasyon yapılmış bir odadır. Sauna nedir? denildiğinde aklımıza hemen sıcak ve buharlı bir oda gelir. Ama aslında saunada buhar değil kuru sıcak bulunur. Buhar sadece kabindeki nem oranını arttırmak için ısıtıcıdaki özel volkanik taşların üzerine su döküldüğü zaman oluşur. Böylece oluşan sıcak ve nemli ortamda vücut terlemiş olur ve sauna kullanımı gerçekleşir.

Böylece gündelik hayatlarında yeterince terleyemeyen kişiler sauna kullanımıyla daha sağlıklı bir vücuda sahip olurlar. Bu kişiler üzerinde saunanın faydaları ilerleyen yıllarda gözle görünür bir biçimde kendini göstermektedir. Karadeniz sauna olarak sağlığınıza değer veriyor ve size daha sağlıklı bir yaşam için evinizde ahşap saunayı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer evinize konut tipi bir “ev saunası ” yaptırmak istiyorsanız. Bunun için özel bir yer ayırmanıza gerek kalmadan kullanmadığınız küçük bir odanızı, merdiven altında ardiye olarak kullandığınız bir alanı veya banyonuzun bir bölümünü çok ekonomik bir şekilde bir günde saunaya çevirebilirsiniz. Son yıllarda sektördeki hızlı büyümeye paralel olarak sauna firmaları sayısında önemli bir artış olmuş, ama bu artış insanlara geniş bir ürün yelpazesinde istediklerini seçme imkanı getirirken ürün kalitesi ve montaj sonrası hizmetlerde büyük bir gerilemeye sebep olmuştur.

“İnci Havuz” olarak sektörün geldiği bu noktada müşterilerimize en uygun şartlarda kaliteli bir “sauna” yaptırma ve eksiksiz bir montaj sonrası bakım hizmeti sunmaktayız. İhtiyaç duyacağınız her türlü projelerde  firmamızı arayabilirsiniz.